Řemeslo s Vaším nápadem

Mobilní pískovací dílna

Pískování skla je zábava. 

S námi si můžeš vytvořit vlastní ozdobenou sklenici.

Mobilní pískovačka je tvořivá dílna pro malé i velké.

IMG_2452

 

Pokusila jsme se zde odpovědět na vaše nejčastější otázky.

Přeješ si, abych s Pískovačkou přijela na Vaší akci?
Přijedu moc ráda! Zašlete mi, prosím, e-mail, popište svůj projekt nebo koncept a já se Vám ozvu.

Co je Pískovačka a co je k pískování potřeba?
Pískovačka je uzavřený box, který je napojený na kompresor. Ten vhání do pískováčky stlačený vzduch, pomocí kterého je stříkán písek na povrch skla a tím ho poškrábe a zmatní. K pískování na akcích potřebuji pouze elektrickou přípojku 230 V s příkonem 2 kW. Všechno ostatní zařízení, jako sklo, šablony, stan (2 x 3 m), stůl a lavice přivezu. Kompresor je trochu hlučný, mám ale dlouhý vzduchový kabel. Takže kompresor vždy „uklidím“ do bezpečné vzdálenosti, aby nikoho nerušil.

Pro koho je pískovací workshop vhodný?
Myslím, že neexistuje žádný limit, jezdím pískovat do škol, na dětské nebo i designové festivaly. V mé pískovací dílně tvoří děti, dospělí i prarodiče.

Kolik to stojí?
Jsou zde dvě varianty, v prvním případě si účtuji 100 Kč za opískovaný kus skla (v ceně je libovolný druh skla z mé nabídky, šablony, pískování a zabalení), platí přímo zákazník.

Nebo je možnost najmout si pískovací dílnu minimálně na 3 hodiny za 500 Kč/hod práce včetně šablon + 40 Kč za 1 kus skla (surovina). V tomto případě si účtuji 8 Kč/km cestu. Za hodinu většinou stihnu opískovat kolem 15 sklenic.

Kde se dozvím, kde právě probíhá, a nebo se připravuje pískovací workshop?
Pravidelně aktualizuji své profily na sociálních sítích www.facebook.com/piskovackadaniela nebo na instagramu: piskovacka_daniela, kde informuji o novinkách a akcích.

Na Moravě funguje souběžná pískovací dílna, kterou provozuje Petra Gálková, tel.: 773 785 017, piskovacka.morava@gmail.com. Působí na www.facebook.com/piskovackanamorave. 

Ceny dílny Pískovačky Morava se mohou lišit.

Můžou moje výrobky do myčky nádobí?
Ano, sklo je opískované (mechanicky jakoby poškrábané), dekor vydrží navždy.

banner-piskovacka

 

piskovacka_akce1

workshop_jablonec_muzeum 

 workshop_tabor2
 

No entries found...